Upcoming Events in

Nitra




Switch2smile a kamoši v Barracude
Switch2smile a kamoši v Barracude
Barracuda disco club | Nitra
Friday, 24 November
European Show Dwarf Rabbits - Nitra 2017
European Show Dwarf Rabbits - Nitra 2017
Agrokomplex
Saturday, 25 November
Balkanska žurka Nitra! XL Band
Balkanska žurka Nitra! XL Band
LUNA disco cocktail club
Saturday, 25 November
Balkanska žurka Luna Nitra!
Balkanska žurka Luna Nitra!
LUNA disco cocktail club
Saturday, 25 November
Deň športu s HK Nitra
Deň športu s HK Nitra
CENTRO NITRA
Sunday, 26 November
HK Nitra - Fehérvár AV19 (Visegrad Kupa semifinále)
HK Nitra - Fehérvár AV19 (Visegrad Kupa semifinále)
Nitra Aréna
Tuesday, 28 November
Close Harmony Friends v Nájomnej jednotke 210, Nitra
Close Harmony Friends v Nájomnej jednotke 210, Nitra
Nájomná jednotka 210
Wednesday, 29 November
Sníček v Panta Rhei NR
Sníček v Panta Rhei NR
MLYNY NITRA
Saturday, 2 December
Memoriál Viktora Kincela 2017
Memoriál Viktora Kincela 2017
Športová hala Klokočína, Nitra
Sunday, 3 December
Nitra Double CACIB 2017
Nitra Double CACIB 2017
Agrokomplex
Saturday, 9 December
Rene Lacko & Big Bang Tribute to Led Zeppelin
Rene Lacko & Big Bang Tribute to Led Zeppelin
Music a Cafe Nitra
Saturday, 9 December
IVATU - Nitra(SK) - Trafacka
IVATU - Nitra(SK) - Trafacka
Fotogaléria Trafačka
Tuesday, 12 December
Temné Kecy - Nitra (Nájomná Jednotka 210)
Temné Kecy - Nitra (Nájomná Jednotka 210)
Nájomná jednotka 210
Wednesday, 20 December
BONUS edt • Jay Jay Celú Noc V Nitre • Barracuda 22.12.
BONUS edt • Jay Jay Celú Noc V Nitre • Barracuda 22.12.
Barracuda disco club | Nitra
Friday, 22 December
Basement - Stefan edition // Nitra
Basement - Stefan edition // Nitra
Nová Pekáreň
Tuesday, 26 December
Kino utorky 2017
Kino utorky 2017
MLYNY CINEMAS
Sunday, 31 December
Silvester 2017 s MAIREE-m
Silvester 2017 s MAIREE-m
Barracuda disco club | Nitra
Sunday, 31 December
Kam na Vysokú 2018 - Nitra - 31.01.2018
Kam na Vysokú 2018 - Nitra - 31.01.2018
PKO Nitra
Wednesday, 31 January
Bohyňa vo vani @NájomnáJednotka210Nitra
Bohyňa vo vani @NájomnáJednotka210Nitra
Nájomná jednotka 210
Monday, 12 March
IMT SMILE - Amfiteáter Tour #Nitra
IMT SMILE - Amfiteáter Tour #Nitra
Amfiteater Nitra
Saturday, 14 July