Upcoming Events in

Bucharest




Prietenii, Dromihete si Bulgaria
Prietenii, Dromihete si Bulgaria
Terra Incognita - from mystery to history
Saturday, 29 July
Damavand - 5671 m - vulcanul gigant al Orientului
Damavand - 5671 m - vulcanul gigant al Orientului
1001 Adventures
Saturday, 29 July
Networking by Andy Lopata
Networking by Andy Lopata
Black Card Events
Wednesday, 2 August
Olimpiada de futut picioare in gard
Olimpiada de futut picioare in gard
Cișmigiu Gardens
Thursday, 3 August
Prietenii, Bulgaria si Canionul Emen
Prietenii, Bulgaria si Canionul Emen
Terra Incognita - from mystery to history
Sunday, 13 August
Lovech- oras cu parfum de liliac
Lovech- oras cu parfum de liliac
Excursii de Vis Eli & Cris
Sunday, 13 August
Olimpiada de plantat morcovi cu fundul
Olimpiada de plantat morcovi cu fundul
Padurea Baneasa
Tuesday, 15 August
De la Piatra la Bicaz si-apoi mai sus
De la Piatra la Bicaz si-apoi mai sus
Excursii de Vis Eli & Cris
Saturday, 19 August
Perla Adriatica: 6 zile in Croatia
Perla Adriatica: 6 zile in Croatia
Oxigen
Tuesday, 22 August
Bucharest Fox Trail Half Marathon
Bucharest Fox Trail Half Marathon
Padurea Baneasa
Saturday, 2 September
Drift Final Bucharest 2017
Drift Final Bucharest 2017
Piața Constituției
Saturday, 23 September
PUPPIES FROM THE SITE
PUPPIES FROM THE SITE
Bucharest, Romania
Saturday, 30 September
International Tattoo Convention Bucharest 2017
International Tattoo Convention Bucharest 2017
International Tattoo Convention Bucharest
Friday, 6 October
LO! [Look and Behold] / Sydney / Pelagic Records
LO! [Look and Behold] / Sydney / Pelagic Records
Quantic
Wednesday, 11 October
Old Grave Fest VI - 2017
Old Grave Fest VI - 2017
fabrica
Friday, 13 October
Anathema-The Optimist European Tour, by ARTmania Bucharest Blast
Anathema-The Optimist European Tour, by ARTmania Bucharest Blast
Arenele Romane Bucuresti
Tuesday, 24 October
Ara Malikian-Incredibilul Turneu al Viorii
Ara Malikian-Incredibilul Turneu al Viorii
Sala Palatului
Tuesday, 7 November
Simpozionul lunii noiembrie - AMFB
Simpozionul lunii noiembrie - AMFB
Asociația Medicilor de Familie - București
Thursday, 9 November
HAVASI Concert Show - Bucharest 2017
HAVASI Concert Show - Bucharest 2017
Sala Palatului
Saturday, 18 November
Liudmila Tarakanova, Bucuresti - BASIC modul I, 23-28 noiembrie
Liudmila Tarakanova, Bucuresti - BASIC modul I, 23-28 noiembrie
Rin Central Hotel
Thursday, 23 November
2cellos in Bucharest
2cellos in Bucharest
Sala Palatului
Tuesday, 5 December
Ben Carson in Romania
Ben Carson in Romania
Bucharest, Romania
Saturday, 16 December
Camouflage World Tour - Bucharest
Camouflage World Tour - Bucharest
Sala Palatului
Saturday, 31 March
Bucharest Biennale 8
Bucharest Biennale 8
Bucharest Biennale - Bucharest International Biennial of Contemporary Art
Thursday, 17 May
Castiga unul din cele 100 de Samsunguri Galaxy S4
Castiga unul din cele 100 de Samsunguri Galaxy S4
Bucharest, Romania
Tuesday, 27 June
Ziua lui IAN !
Ziua lui IAN !
Romania
Wednesday, 3 March